X
تبلیغات
زولا

بسم الله الرّحمن الرّحیم

سه‌شنبه 20 تیر 1396 ساعت 21:56

نشان های شیطان پرستی روی لباس ها

Image result for rap
Image result for cool cat

نقره ، تیتانیوم ، برنز .... گردنبند ، انگشتر ، گوشواره ... جنوب شهر ، شمال شهر ، همه جا این زیور آلات عجیب را پشت ویترین مغازه ها و در دست و گردن بعضی جوان ها می بینیم . ستاره پنج پر ، صلیب وارونه ، صلیب شکسته و ده ها نماد عجیب غریب دیگر که مدتی است روی لباس ها ، کمربندها ، کلاه ها و آویزها و زیور آلات بدلی جا خوش کرده اند . خیلی از فروشندگان یا کسانی که از این نمادها استفاده می کنند ، واقعا نمی دانند که اینها جزو نشانه های گروه های شیطان پرستی اند و به آنها فقط به چشم بدلی جات ساده و ارزان قیمت نگاه می کنند که باعث جلب توجه دیگران می شوند . آنها اگر بدانند معنای هر کدام از این نشانه ها چیست و پشت هر کدام از آنها چه عقاید مخوف و تاریکی وجود دارد ، شاید دیگر هرگز به سمت آنها نروند . 
  ستاره پنج پر واژگون 

 

پنتا گرام یا همان ستاره پنج پر ، علامتی کهن و باستانی است که در طول تاریخ توسط مذاهب و فرقه های گوناگون مورد استفاده قرار گرفته است . 
یکی از موارد استفاده این نماد در مراسم مخفیانه و جادوگری برای احضار ارواح شیطانی است . این ستاره نشانگر چهار ماده حیات « آب ، آتش ، خاک و باد » و روحی شیطانی است که گرداگرد آنها را احاطه کرده است .
در آیین پرستش جادوگران یونانی پنتاگرام به عنوان جهان کوچک ( بدن انسان ) شناخته می شد . 
این باور باعث به وجود آمدن احساسی در بین جادوگران می شد که توسط آن با شیطان ارتباط برقرار می کردند و برای مقاصد سیاه خودشان از نیروی اهریمنی اش کمک می گرفتند .
یکی از جادوگران مشهور در این زمینه ، جیوردانوبرونو است که درباره سوء استفاده از پنتاگرام در جادوهای سیاه هشدار داده است .
پنتاگرام هنوز هم به عنوان شاخص اصلی رسوم پرستش جادوگران به کار می رود ، ضمن اینکه عامل پدید آمدن رسوم و تشریفات دیگری هم در ادیان مختلف شده است .

بافومت 
 

یکی دیگر از نمادهای کثیف شیطان پرستی که در عرفان کابالا (عرفان یهودی ) اهمیت خاصی دارد ، بز یا قوچی به نام بافومت است . این علامت فقط مخصوص شیطان پرستان است و در جواهرات هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . سر بافومت معمولا در میان ستاره پنج پر (پنتاگرام ) طراحی می شود . 
استفاده از بز در نمادهای شیطان پرستی به خرافات قرون وسطی بر می گردد که ساحره ها را همواره بزها و بز را نماینده شیطان می دانستند .

ستاره شش پر 
 

هگزاگرام به صورت دو مثلث درون هم نشان داده می شود . این سمبل قدمتی بسیار طولانی در جادوگری دارد ؛ خصوصا کسانی که ادعا می کردند از قدرت تاریکی استفاده می کرده اند با این نماد سر و کار داشته اند . در بعضی منابع این نماد را همان ستاره داوود می دانند که امروزه در وسط پرچم اسرائیل دیده می شود ولی در بعضی منابع می گویند این ستاره ربطی به آن ستاره ندارد .

چشم لوسیفر 
 

به این می گویند علامت لوسیفر (پادشاه جهنم ) که یکی از سمبل های شیطانی است . اگر دقت کنید زیر این چشم یک قطره اشک می بینید که می گویند نشانه سوگواری شیطان برای آن چیزهایی است که خارج از قدرت و اراده اوست .

چشم شیطان 
 

این چشم را چشم شیطان می دانند و ادعا می کنند کنترل جهان را در دست دارد . از این علامت در غیب گویی ، پیشگویی ، سحر و جادو و نفرین و مصیبت خواستن برای دیگران استفاده می شود . البته ادعای دیگری هم که این سمبل دارد کنترل روح و همه فسادها و انحراف هاست . 

ـ زمان هشدار 
 

ببینید ، این علامت چقدر شباهت دارد به چشم شیطان ، این علامت البته یک سر و گردن از علائم دیگر بالاتر است .
چون می گویند می تواند آنچه را که شما می بینید و می شنوید ، کنترل کند و حقیقت را هم خنثی کند تا آن را به گونه ای دیگر ببینید . 

ـ شاخ ایتالیایی 
 

نام دیگر این علامت ، تک شاخ یا لاپریکان است . ادعا می شود لاپریکان جن گوچکی است که هر کس آن را گرفتار کند ، گنج های نهفته را به دست می آورد . 
این علامت توسط یک لرد اسکاتلندی ـ ایرلندی معرفی شد . شیطان پرستان ادعا می کنند این علامت موجب خوش شانسی و خوشبختی می شود و همچنین می تواند قدرت چشم شیطانی را دفع کند . 
همچنین آنها ادعا می کنند شیطان با این علامت می تواند از مال شما حفاظت کند . 

ـ آنخ 
 

در اصل یک سمبل مصری است که ادعا می شود موجب طول عمر می شود . 
البته گروه های شیطان پرست آن را موجب افزایش قدرت شهوانی می دانند .

ـ صلیب وارونه 
 

اصولا تغییر در شکل صلیب همیشه نشان دهنده رد مسیحیت است . 
این سمبل در میان جواهرات و آویز گردن خیلی استفاده می شود ؛ خصوصا از سوی خوانندگان گروه هایی که ادعای شیطان پرستی دارند و روی جلد آلبوم ها هم زیاد این علامت زده می شود تا وسیله ای برای شناسایی آنها از سوی طرفداران باشد . 

ـ زودیاک 
 

ستاره 12 پری که در مراسم قدردانی از خدای کذب یا همان خدای شیطانی استفاده می شود . 
البته طالع بین ها و آنهایی که ادعای پیشگویی دارند هم از این علامت استفاده می کنند . 
بهتر است قبل از خرید لباس به خصوص تی شرت های خارجی حواستان باشد که علائم شیطان پرستی روی این لباس ها نقش نبسته باشند . 

ـ ستاره جدی 
 

سر بزغاله یا ستاره جدی یا خدای سحر و جادو ؛ علامت جادوگران است و بیشتر در مراسم قربانی استفاده می شود . 
دلیل اصلی شیطان پرست ها برای استفاده از این علامت رد ادعای مسیحیت است که می گویند مسیح (ع) است که به خاطر گناه دیگران به صلیب کشیده شد . 

ـ علامت صلح 
 

اگر نگاهی به این علامت بیندازید باز هم شکل متغییری از صلیب را می بینید . 
این شکل البته بر روی سنگ قبر سربازهای هیتلر هم حک می شد . 

ـ سوسک 
 

در اصل یک نماد مصری است و نشانه ای از تناسخ و البته نمادی از شیطان . 
این علامت نشان دهنده داشتن قدرت و حمایت شیطانی است . 

ـ اس شیطان 
 

این علامت نشانه ویرانگری است و در دنیای افسانه و اسطوره شناسی این علامت اسلحه زئوس ( خدای خدایان در اساطیر یونانی ) است و نشانه قدرت و برتری بر دیگران . 
می گویند اس اس نازیسم هم از این سمبل گرفته شد . 

ـ صلیب شیطان 
 

اگر کمی به این شکل نگاه کنید علامت سوال برعکسی را می بینید . 
می گویند این علامت می خواهد قدرت خدا را زیر سوال ببرد و درون خودش سه چیز را نهفته دارد : شیطان ، جسمیت شیطانی و حمله به کتاب عتیق . 
این سمبل کاملا زیر نفوذ تفکر شیطانی است . 

ـ 666، FFF 
 

عدد 666و FFF ششمین حرف انگلیسی که متناظر عدد 666 است ، از نمادهای شیطان پرستی محسوب می شوند . 
666 علامت انسان و نشانه جاندار ( هیولا) است . این عدد طبق بخشی از کتاب مکاشفه یوحنا ، عدد شیطان معرفی شده است . 
در مکاشفات نوشته شده : « جانور عجیب دیگری دیدم که از زمین بیرون آمد . این جانور دو شاخ داشت مانند شاخ های بره و صدای وحشتناکش مثل صدای اژدها بود . .. بزرگ و کوچک ، فقیر و غنی ، برده و آزاد را وادار کرد تا علامت مخصوص را روی دست راست یا پیشانی خود بگذارند و هیچ کس نمی توانست شغلی به دست آورد یا چیزی بخرد مگر اینکه علامت مخصوص این جانور یعنی اسم یا عدد او را بر خود داشته باشد . این خود معمایی است و هر کس با هوش باشد می تواند عدد جانور را محاسبه کند . این عدد اسم یک انسان است که مقدار عددی آن به 666 می رسد . » ( انجیل ، مکاشفات یوحنا/13: 18-11) 
خیلی از گروه های شیطان پرست از این عدد به انواع مختلف استفاده می کنند ؛ مثلا روی جلد آلبوم ها ، تعداد تکثیر شده شان و ...

ـ ستاره و ماه 
 

این نشانه تمثیلی از الهه دیانا و ستاره صبح در دین بنی اسرائیل است . جادوگرها از این علامت استفاده می کنند و شیطان پرست ها هم از این نشان برخلاف اعتقادات خداپرستان بهره می گیرند . 

ـ آنارشی 
 

آنارشی به معنای هرج و مرج و زیر پا گذاشتن قوانین است ؛ یعنی همان چیزی که خیلی از شیطان پرست ها دنبالش هستند با این عبارت که « هر خطایی را انجام بده . » راک های پانک و هوی متال ها هم از این نشان استفاده می کنند . 

ـ صلیب شکسته یا چرخ خورشید 
 

ما این علامت را روی لباس و پرچم نازی ها دیده ایم ولی قدمت این نشانه به خیلی پیشتر از زمان هیتلر بر می گردد . 
صلیب شکسته در سنگ نوشته های بودایی و رومی و یونانی کهن دیده شده و امروزه مورد استفاده گروه های شیطان پرستی قرار می گیرد . در آیین پرستش خورشید ، این علامت نشانه مسیر حرکت خورشید در آسمان است . 

ـ شاخ های شیطان 
 

به جز همه این علامت ها ، سه علامت دیگر هم وجود دارد که هر کدام به نوعی می خواهند سمبلی از شیطان باشند که در تصورات قدیمی دارای دو شاخ است . 

منبع:راسخون

برچسب‌ها: لباس، شیطان پرستی
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.